Co to takiego SHARE WEEK?

Share week to genialna akcja stworzona przez Andrzeja Tucholskiego w 2012 roku, która ma na celu polecanie twórców przez innych twórców. Takie szerzenie dobra w sieci. Ja osobiście uwielbiam takie akcje, zawsze cieszę się, kiedy trafię na nowe, ciekawe blogi.

jak pracować w domu

Jako blogerka z bardzo krótkim stażem biorę udział w SHARE WEEK po raz pierwszy, jednak jako doświadczona czytelniczka blogów, nie za bardzo wiedziałam na jakie 3 blogi się zdecydować, bo tyle tego dobra tworzycie, że ciężko wybrać swoje najukochańsze. Ja ogólnie chyba poza tym mam problem z podejmowaniem decyzji. Jak mam do wyboru więcej niż jedną rzecz, to bardzo ciężko mi się zdecydować.

Ale mus to mus, Wyłonić laureatki jakoś trzeba. Laureatki, bo chociaż czytam blogi pisane przez męską część blogosfery, to polecam blogi kobiece.

 

  1. Lekka Zmiana Mamy

    – za lekkość bloga i merytorycznie wspaniałe, pomocne, treści, które są jednocześnie lekkie, ale i pełne konkretów. Poza tym za piękną szatę graficzną bloga i za cudowny uśmiech i ciepłą osobowość autorki.

  2. Pani Swojego Czasu

    – za przydatne informacje, fajny język, za głupie miny.

  3. Socjopatka

    – za pomysły i styl pisania. Za to, że jak już zacznę czytać to nie mogę się oderwać. Za celne stwierdzenia, za inspiracje i za ciekawe treści.

Oczywiście jest też milion innych rzeczy, za które po prostu kocham te blogi. I są też dziesiątki innych blogów, które kocham.

Ale skoro miały być 3, niech to będą właśnie te 3.

A Ty pamiętasz o share week? Kogo byś nominowała? Podziel się wartościowym blogiem w komentarzu.

 

Nie zapominaj też, że dużo ciekawych informacji znajdziesz też w grupie na Facebooku, do której Cię serdecznie zapraszam.

Lubisz prezenty?

Kliknij TUTAJ i korzystaj do woli!

Wszystkiego szczęśliwego!


ZAPISZ SIĘ DO SZCZĘŚLIWEGO NEWSLETTERA
WYŚLĘ CI W PREZENCIE PORADNIK
„JAK SZYBKO I TANIO ZDOBYWAĆ KLIENTÓW”
ORAZ „HARMONOGRAM AKTYWNOŚCI W GRUPACH NA FACEBOOKU”