Jak zdobyć zaufanie klienta?

 

Czy zaufanie zdobywa się latami?

Czy może są sposoby, żeby zdobyć je od razu?

Pierwszą opinię o drugim człowieku formułujemy na podstawie wyglądu jego twarzy zaledwie w 33 milisekundy.

W takim też czasie oceniamy, czy jest to ktoś, komu możemy zaufać.

W tym odcinku podcastu dowiesz się, jakie są sposoby na szybkie wzbudzenie zaufania u Twoich potencjalnych klientów zarówno w kontakcie osobistym, jak i online.

Oczywiście będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz pod tym wpisem komentarz, a także ocenisz mój podcast w iTunes, lub podeślesz komuś, komu może się przydać!

Dziękuję i zapraszam do słuchania!

Jeśli podoba Ci się ten podcast – proszę zasubskrybuj go i oceń go w iTunes – pozwoli mi to dotrzeć do szerszego grona słuchaczy.

Listen to „Sprytna kobieca firma” on Spreaker.

Subskrybuj na Android

Subskrybuj w iTunes

ja zdobyć dobrze płacących klientów w biznesie usługowym

A poniżej możesz pobrać moją notatkę do tego odcinka

jak zdobyc zaufanie klienta notatka

3 komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Dzięki Dagna,
  świetny podcast, zaczynam Cię słuchać. Super rysunek, słuchałam i oglądałam, łatwiej zapada w pamięć. Zaraz „przeszperam” też bloga! 🙂 Dostałam też dziś od Ciebie pierwszą BIZNESOWĄ INSPIRACJĘ – jest świetna i odkrywcza dla mnie w swej prostocie, od dziś zaczynam stosować. Pozdrawiam i życzę kolejnych inspirujących podcastów.

  • Dzięki Kasia!
   Podcast raczkuje, ale staram się, żeby był dla Was wartościowy. Notatki mojej roboty, ale bardzo współgrają z moim „nieperfekcyjnym” podejściem do życia – uważam, że wystarczy tyle ile jest. Gdybym czekała aż zrobię idealną notatkę, nigdy bym się nie doczekała.
   Cieszę się, że INSPIRACJE się podobają, w poprzedniej edycji wiele osób pisało, że dzięki nim poprawiły praktycznie bez wysiłku kilka rzeczy w swoich biznesach, mam nadzieję, że i tym razem tak będzie 🙂

zarabiaj na pisaniu

zBLOGowani.pl