Trochę inny odcinek podcastu – więcej prywaty, ale mam nadzieję, że zainspiruje Cię i także się przyda.

Czy miałaś kiedyś taki moment, kiedy osiągnęłaś już swój cel i nagle… ściana?

Ja doświadczyłam tego w swoim życiu i biznesie, w tym odcinku dzielę się swoimi przemyśleniami.

Zapraszam do słuchania.

A jeśli także chcesz z łatwością realizować swoje biznesowe cele, koniecznie sprawdź kurs „Narzędzia do osiągania celów w biznesie” – znajdziesz tam moje wypróbowane sposoby na to, żeby realizowanie celów stało się Twoim nawykiem.

 

 

ZESTAW NARZEDZI DO OSIAGANIA CELOW W BIZNESIE

 

Jeśli podoba Ci się ten podcast – proszę zasubskrybuj go i oceń go w iTunes – pozwoli mi to dotrzeć do szerszego grona słuchaczy.

Listen to „Sprytna kobieca firma” on Spreaker.

Subskrybuj na Android

Subskrybuj w iTunes

Dagna Banaś

Jestem chyba jedyną lekarką, która bloguje i nagrywa podcast o biznesie dla kobiet.

Połączenie wiedzy medycznej i zainteresowania marketingiem sprawiło, że wprowadzam do świata kobiecych biznesów temat neuromarketingu i uczę jak docierać bezpośrednio do mózgu (i serca) Twojego klienta.

View all posts

1 comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Dziękuję za ten podcast. Miałam też takie uczucie kiedy zrzuciłam z siebie doktorat- tzn. byłam już po obronie. Potem zdobyłam dofinansowanie na rozwój firmy i miałam poczucie, że to koniec czegoś. A to był dopiero początek ciężkiej pracy we własnej firmie. Nie zrobiłam wakacji tak jak Ty tylko dlatego, że wiedziałam, że doktorat to było stare życie a nowe życie wymaga znowu ciężkiej pracy. Nauka życia- koniec jednego celu to początek kolejnego. Ten typ tak ma 🙂

Zapisz się na newsletter – dostaniesz ode mnie coś fajnego – ebooka „Co koniecznie musisz mieć na stronie internetowej” oraz 10-dniowe Biznesowe Inspiracje

zarabiaj na pisaniu

zBLOGowani.pl