Oferta InPost dla firm

Masz dosyć biegania na pocztę? Chcesz zaoszczędzić czas, a przede wszystkim pieniądze? InPost wychodzi na przeciw przedsiębiorcom prowadzącym działalność b2b lub większe firmy. Pamiętaj, że InPost to nie tylko Paczkomaty, ale również powierzchnie magazynowe dostępne na wyciągniecie ręki. Nie masz miejsca na magazynowanie towaru, którym handlujesz? Skorzystaj z powierzchni InPost. Dzięki synergii systemu Paczkomatów, kurierów i magazynów Twoja paczka zawsze bezpiecznie dotrze do właściwego odbiorcy!

Zależy Ci na szybkiej wysyłce? Decydując się na współpracę z InPost zapewnimy Ci odbiór zamówienia bezpośrednio z siedziby Twojej firmy. Oszczędzasz dzięki temu czas i pieniądze, ponieważ nadanie 5 lub więcej przesyłek nie wiąże się z żadną dopłatą, a Twoi kliencie płacą minimalne kwoty za dostawę mając jednocześnie możliwość elastycznych zwrotów. Szczegółowa informacja o ofercie InPost skierowanej do b2b dostępna jest oczywiście na stronie internetowej w zakładce oferta dla biznesu.

Prowadzisz sklep na Allegro? Masz dosyć męczenia się z różnymi firmami przewozowymi, przeglądaniem ofert, zastanawianiu się jak, kiedy i o ile wzrosły ceny przesyłek? Nic dziwnego! InPost również i tutaj wyszedł na przeciw klientom. Oferując stały abonament dla użytkowników w zależności od tego ile paczek nadajesz dziennie. Współpraca z wieloma przewoźnikami umożliwia pełną kontrolę nad tym kiedy Twoja paczka znajdzie się u odbiorcy. Jednocześnie sami macie możliwość śledzenia przesyłki i to wszystko już za 8,99 zł brutto! Niewiele prawda? Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: inpost.pl/oferta-dla-firm-i-allegro.

Bilans zysków jest oczywisty, ale na tym nadal nie koniec! Twoja firma może rozwijać się nie tylko stricte logistycznie, ale także marketingowo – 12000 paczkomatów. Wiesz co to oznacza? Dokładnie! Możesz wynająć powierzchnię Paczkomatów InPost, żeby zareklamować swój sklep. Tak samo do swojej dyspozycji możesz wykorzystać stronę InPost oraz zamieścić na niej baner z nazwą swojej firmy. Nawet 4 miliony wyświetleń miesięcznie! To robi wrażenie, prawda?

Wiedzieliście, że InPost współpracuje również z urzędami? Tak jest! Od teraz możesz prowadzić korespondencję z wybranym urzędem używając usług paczkomatowych. To kolejna oszczędność czasu – urzędnik sam odbierze wasze dokumenty bezpośrednio z Paczkomatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here