SPRYTNY KOBIECY MARKETING

– kurs, który nauczy Cię samodzielnie prowadzić skuteczny marketing w Twojej firmie.

 

SPRYTNY KOBIECY MARKETING to program, w którym krok po kroku pokażę Ci jak stworzyć efektywną strategię marketingową dla Twojego biznesu, która pozwoli Ci bez trudu docierać do Twojej idealnej grupy docelowej i zdobywać tylu nowych klientów, ilu potrzebujesz…

…nawet, jeśli prowadzisz biznes już jakiś czas i niespecjalnie Ci to wychodzi…

…nawet, jeśli dopiero zaczynasz i czujesz się zagubiona….

…nawet, jeśli nie masz kompletnie wiedzy technicznej i jesteś zupełnie zielona w temacie reklamy w internecie i social media…

…nawet, jeśli masz niewielki biznes i działasz w niszowej branży…

 

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie będziesz musiała już wydawać pieniędzy na dziesiątki średnio skutecznych produktów.

 

 

DOŁĄCZ TERAZ ZA 1299 zł  999zł

Dostęp do kursu (oraz faktura) powinny przyjść na email zaraz po dokonaniu płatności. Gdyby coś poszło nie tak i nie dostałabyś ich w ciągu 15 minut – sprawdź folder SPAM, OFERTY, a jeśli nadal nie znajdziesz – pisz do mnie na dagna.banas@gmail.com

Zobacz jak wygląda kurs od środka na video poniżej:

Na pewno zdarzyło Ci się nie raz, że ciężko pracowałaś, żeby przygotować świetną ofertę, potem kombinowałaś jak dotrzeć z nią do jak największej liczby potencjalnych klientów i sprawić, żeby chętnie kupili Twoje produkty i usługi.

Niestety oni nie kupowali.

Doskonale wiem co czułaś.

To zdarza się wielu przedsiębiorcom.

Jednak na pewno słyszałaś o osobach, które wdrażają po prostu pewien plan i osiągają niesamowite sukcesy. Na pewno poznałaś historie kobiet, które mając znacznie mniejsze zasoby niż Ty teraz osiągnęły ogromny sukces. Stworzyły doskonale prosperujące firmy i zarabiają ogromne pieniądze. Mają coraz więcej klientów. Mają firmy, które przynoszą pewne i z roku na rok coraz większe zyski.

 

Jeśli dzisiaj czujesz, że Twój biznes rozwija się zbyt wolno, a Ty chaotycznie i niepewnie szukasz nowych klientów, “Sprytny Kobiecy Marketing” powstał właśnie po to, żeby to zmienić.

 

Zobacz.

Możesz wreszcie samodzielnie ułożyć plan działania i rozwoju Twojej firmy.

Możesz przestać chaotycznie i bezskutecznie walczyć o kolejnych fanów na Facebooku.

Kiedy skoncentrujesz się na działaniach, które przyniosą Twojej firmie realne rezultaty w postaci nowych, zadowolonych, dobrze płacących klientów, będziesz mogła spać spokojnie ze świadomością, że codziennie widzisz postępy.

 

Najlepsze jednak jest to, że dzięki wiedzy, którą zdobędziesz, będziesz nie tylko umiała samodzielnie wykonać wszystkie działania marketingowe (tak, sprawy techniczne nie będą już dla Ciebie żadnym problemem!), ale też nie dasz się oszukać komuś, komu będziesz w przyszłości chciała zlecić, żeby zrobił to za Ciebie (bo Ty w tym czasie będziesz wolała zająć się czymś zupełnie innym).

 

Czym ten kurs różni się od innych, podobnych kursów, które być może zakupiłaś gdzieś wcześniej i uznałaś za stratę czasu i pieniędzy?

Tylko w tym kursie znajdziesz to, co moje klientki po prostu uwielbiają i nazywają “neuromarketingowymi smaczkami”.

To odkrycia naukowe i wyniki badań i eksperymentów nad tym, jak funkcjonuje ludzki mózg.

Oczywiście podam Ci je w prostej i wygodnej formie, tak, żebyś mogła od razu zastosować je w swoim biznesie.

Dzięki nim będziesz wiedziała jak dotrzeć ze swoim przekazem tak, żeby klient nie czuł, że chcesz coś mu wcisnąć.

A przede wszystkim Ty nie będziesz czuła się, jakbyś komuś coś wciskała.

 

To tak, jakbyś dostała pilota sterującego uczuciami, myślami i decyzjami Twojego klienta. Możesz sprawić, żeby kupował Twoje produkty z radością i dzięki nim naprawdę zmieniał swoje życie na lepsze.

 

 

Całość kursu opiera się na sprawdzonych i stosowanych nawet przez największe marki strategiach. Jednak dostosowanych do małych firm, ponieważ małe firmy muszą działać zupełnie inaczej.

 

Na pewno wiesz, jak to jest, kiedy wydajesz mnóstwo pieniędzy na szkolenie, na którym poznajesz strategie, które być może dają świetne efekty w ogromnych korporacjach, ale od Ciebie wymagałyby jeszcze większych nakładów finansowych.

 

Ja sama prowadzę swój biznes online i wiem, że marketing może być bardzo kosztowny.

 

Dlatego w tym kursie zawarłam taką wiedzę, która pozwoli Ci zaoszczędzić dziesiątki tysięcy złotych, wybrać tylko te metody promocji, które będą skuteczne w Twoim biznesie, a na dodatek większość z nich wdrożyć samodzielnie.

 

Nie obiecuję Ci, że po tym kursie zarobisz 100 000 w pierwszym miesiącu, czy milion w rok.

To by było nieuczciwe. Ja też mam już dosyć takich tanich trików, które z pewnością nie raz sprawiły, że kupiłaś jakieś szkolenie czy kurs, którego potem żałowałaś.

 

Każda z nas ma prawo do wdrażania wiedzy i osiągania rezultatów w swoim tempie.

 

Ja tylko mogę obiecać Ci, że kurs, który dla Ciebie zaprojektowałam dostarczy Ci tego, czego potrzebujesz w prostej i przystępnej formie.

Sama przygotowując się do jego stworzenia przerobiłam ostatnio kilkanaście kursów dostępnych na rynku, żeby mieć pewność, że wiem jak zaprojektować kurs, żeby przyniósł jak najlepsze efekty.

 

Kiedy ostatnio podliczyłam moje wydatki na kursy i szkolenia z zakresu marketingu, doliczyłam się jak dotąd kilkuset tysięcy złotych.

A jestem pewna, że nie uwzględniłam w tym zestawieniu jeszcze kilku „mniejszych” pozycji.

Nadal nie twierdzę, że o marketingu wiem wszystko, więc kiedy tylko mam okazję uczę się i szkolę dalej.

Natomiast Ty najprawdopodobniej nie masz czasu na takie szaleństwa, albo nie chcesz wydawać aż tyle na wiedzę marketingową.

 

Dlatego postaram się maksymalnie skondensować to, co sama wiem i podać Ci tylko te składniki, których potrzebujesz i z których wyniesiesz najwięcej korzyści dla siebie.

Tak, żebyś nie musiała ekspermentować na sobie.

 

Dostaniesz ode mnie gotowe strategie, szablony, checklisty, dzięki którym nie będziesz musiała się martwić co, kiedy i w jaki sposób napisać. Po prostu włożysz w nie swoje dane.

To tak, jakbyś dostała foremkę do ciasta, w którą tylko wlewasz ciasto stworzone według przepisu, za każdym razem otrzymując ten sam kształt.

 

Najlepsze jednak w tym wszystkim jest to, że kurs jest w całości online, więc jedyne czego potrzebujesz, to dostęp do internetu.

Nie musisz nigdzie jeździć, płacić za noclegi, rozstawać się z dziećmi, czy brać wolnego, żeby się tego wszystkiego nauczyć.

Uczysz się wtedy, kiedy akurat masz czas i ochotę. Codziennie po trochu.

Ja osobiście za to właśnie kocham kursy online. Za wygodę, wolność i komfort nauki we własnym, wygodnym fotelu.

 

A teraz zobacz co dokładnie czeka Cię  w tym kursie:

Kurs przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie etapy tworzenia skutecznej strategii marketingowej dla Twojego biznesu.

A bardziej szczegółowo:

  • w module 1 …zajmiemy się Twoim mindsetem. Dopóki nie zmienisz myślenia o marketingu, po prostu nie ruszysz dalej. Poukładamy wszystko w Twojej głowie tak, żebyś dokładnie wiedziała jak, kiedy, ile się promować. Opowiem Ci też o tym, jak działa mózg Twojego klienta, i jak możesz docierać do niego w zupełnie nowy sposób, bez uczucia, że coś komuś wciskasz.

 

  • w module 2 …popracujemy nad grupą docelową i ofertą, dzięki której naprawdę zaczniesz zdobywać klientów. I to nie byle jakich klientów. Bo przecież chodzi o klientów, z którymi będziesz chciała pracować, którzy odniosą największe korzyści z Twojego produktu lub usługi i będą płacić naprawdę dobre pieniądze za to, co masz im do zaoferowania.  Nareszcie będziesz wiedziała gdzie ich szukać i  jak do niech dotrzeć. Przygotujesz też niezwykle skuteczną ofertę, której klienci nie będą w stanie się oprzeć.

 

  • w module 3 …zajmiemy się tworzeniem lejków sprzedażowych. Krok po kroku wyjaśnię Ci jak zaprojektować taki lejek dla Twojej firmy, a także przeprowadzę Cię technicznie przez cały proces tworzenia lejka, żebyś umiała samodzielnie konstruować je dla siebie.

 

  • w module 4 …skupimy się na marce osobistej. Dowiesz się jak możesz wykorzystać markę osobistą w swoim biznesie nawet, jeśli teraz wydaje Ci się, że działasz w zupełnie innej branży. Poznasz elementy kreowania marki osobistej i dostaniesz checklistę z zadaniami do wykonania tak, żebyś nie musiała poświęcać na ten proces zbyt wiele czasu i była pewna, że zrobiłaś wszystko jak należy.

 

  • w module 5 …rozgryziemy marketing online. Poznasz tajniki mediów społecznościowych, nauczę Cię jak, gdzie i kiedy najlepiej bywać w internecie, żeby zdobywać klientów, a nie tylko marnować czas na oglądanie śmiesznych kotów.  Tu będzie naprawdę duuużo wiedzy, ale nie martw się – wszystko dostaniesz w niezwykle przystępnej formie.

 

  • w module 6 …poznasz sposoby promocji firmy w świecie offline. Dzisiaj naprawdę niewiele osób uczy marketingu poza internetem. Ja zajmowałam się tym zagadnieniem, kiedy jeszcze dostęp do internetu w Polsce nie był aż tak powszechny, a media społecznościowe jeszcze nie istniały. Dlatego mając taką wiedzę będziesz mogła być o krok przed konkurencją, która skupia się tylko na świecie internetu.

 

  • w module 7 …dowiesz się jak zwiększyć efekty marketingu i zyski w Twojej firmie bez dodatkowych kosztów. Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz zarabiać więcej, a prawdopodobnie jeszcze ich nie wykorzystujesz. Podpowiem Ci mnóstwo pomysłów, które pozwolą Ci wykorzystując to, co już masz po prostu zwiększyć zyski. Wycisnąć cytrynę do samego końca. A najlepsze jest to, że z korzyścią nie tylko dla Ciebie, ale też dla Twoich klientów.

 

Dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy dla kursantek, w której odpowiadam na wszystkie pytania, które się pojawią.

 

Dla kogo jest ten kurs?

 

Wiele kobiet, z którymi rozmawiam na temat marketingu w ich firmach skarży się, że ma już jakąś wiedzę, ale ciągle czują się zagubione.

Czują, że ich działania są chaotyczne i nie przynoszą oczekiwanych efektów. Owszem, cośtam się dzieje, ale ciągle nie jest to wystarczające, żeby mogły spać spokojnie nie martwiąc się o przyszłość ich firmy.

Stosują różne formy promocji swojego biznesu, jednak nie są przekonane, czy docierają ze swoim przekazem do odpowiednich osób.

Chociaż wszędzie pojawiają się informacje o tym, jak znaleźć swoją idealną grupę docelową, te informacje często ograniczają się do tego, żeby opisać ile potencjalny klient ma lat, gdzie mieszka i ile zarabia.

A w praktyce okazuje się, że… tak stworzony avatar klienta jest bezużyteczny, ponieważ ostatecznie ten klient wcale nie kupuje!

Bo żeby stworzyć atrakcyjną ofertę nie wystarczy wiedzieć, ile twój potencjalny klient ma lat.

Na szczęście nie musisz mieć ani talentu pisarskiego, ani też posiadać wiedzy tajemnej, ponieważ krok po kroku nauczę Cię strategii, stosowanych z powodzeniem przez najskuteczniejszych marketingowców, dzięki której będziesz wiedziała co konkretnie musisz napisać, żeby trafić ze swoim przekazem prosto do mózgu i serca Twojego idealnego klienta.

Dodatkowo znajdziesz sposoby na to, żeby wyróżnić się wśród dziesiątek czy setek konkurencyjnych firm. Wtedy nie będziesz musiała się martwić, że konkurencja obniża ceny, ponieważ Twój produkt lub usługa będą na tyle wyjątkowe, że nikt nie będzie Cię porównywał z innymi.

Czy wtedy mogłabyś spać spokojnie nie przyglądając się nerwowo działaniom konkurencji?

 

Brzmi dobrze?

 

Pewnie jesteś ciekawa, czy Cię na to stać.

Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sama. Jeśli do tej pory Twoje działania marketingowe nie przynosiły efektów, najprawdopodobniej wszystkie pieniądze wydane na promocję wyrzuciłaś w błoto.

Jeśli wykupujesz jakąś reklamę od czasu do czasu i liczysz, że tym razem zadziała, to też mogą być zmarnowane pieniądze.

Ja nie zagwarantuję Ci, że po tym kursie będziesz miała dziesiątki klientów walących drzwiami i oknami do Twojej firmy. Mogę zagwarantować jedynie, że pokażę Ci najskuteczniejsze metody promocji, a także wyjaśnię triki psychologiczne stosowane przez sprytnych i doświadczonych marketerów.

Ale tylko od Ciebie zależy czy i jak tą wiedzę wykorzystasz.

Przedstawię Ci wiedzę z zakresu marketingu, którą zdobywałam na kursach i szkoleniach wartych łącznie kilkadziesiąt tysięcy złotych. Po takich szkoleniach część osób poprawia swoje wyniki biznesowe o 300 a nawet 500%.

Ale część osób nie robi z tą wiedzą zupełnie nic.

Nie mogę Cię zmusić do działania, mogę dać Ci tylko narzędzia i wsparcie.

Jeśli już teraz wiesz, że nie będzie Ci się chciało, albo szukasz magicznego sposobu, który w ciągu kilku dni pozwoli Ci bez żadnego wysiłku zdobyć setki nowych klientów – to nie jest kurs dla Ciebie.

Chcę mieć pewność, że na kurs zapiszą się wyłącznie osoby, które chcą naprawdę coś zrobić dla swojego biznesu. Zależy mi na efektach moich kursantek. Dlatego jeśli zamierzasz kupić kurs i tylko zajrzeć do niego, a następnie narzekać, że nie dał Ci rezultatów, to lepiej go nie kupuj.

CZY JEST JAKAŚ GWARANCJA?

Oczywiście. Jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu do 7 dni od zakupu napisz do mnie email (na adres dagna.banas@gmail.com) a zwrócę Ci pieniądze. 

 

DOŁĄCZ TERAZ ZA 1299 zł 999zł