Cześć!

Podoba Ci się to, co robię?

Masz ochotę zarabiać pomagając mi w promocji bloga i moich produktów?

Pragnę zaprosić Cię do udziału w moim programie partnerskim, który pozwoli Ci zarabiać na polecaniu innym osobom moich produktów elektronicznych.

Prowadzę sprzedaż swoich produktów elektronicznych za pośrednictwem sklepu https://szczesliwawbiznesie.pl/sklep/.

Za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu po przejściu na stronę sklepu z wykorzystaniem Twojego linka partnerskiego, otrzymasz atrakcyjną prowizję od każdego zamówienia.

Przechowuję pliki cookies 30 dni, więc nie musisz kierować ruchu bezpośrednio do sklepu, nawet nie ma konieczności, żeby osoba, która trafi z Twojego polecenia dokonała zakupu od razu (wystarczy, że wróci na bloga w ciągu 30 dni – zadbam o to kierując do tych osób płatną reklamę, a one i tak będą „zliczane” na Twoje konto).

Szczegóły związane z udziałem w programie partnerskim znajdziesz w regulaminie, który akceptujesz w momencie przystąpienia do programu poprzez zaznaczenie stosownego checkboxa w formularzu rejestracyjnym.

Udział w programie nic Cię nie kosztuje, na dodatek dostaniesz ode mnie szczegółowe instrukcje, które pozwolą Ci promować produkty skutecznie.

Nie ma żadnych wymogów odnośnie ilości sprzedanych produktów (jedynie dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej wypłata nastąpi dopiero po zgromadzeniu na koncie partnerskim 300 zł).

Prowizja, którą oferuję jest bardzo korzystna, a jedyne, co musisz zrobić to zarejestrować się i zacząć działać.

To jak?

Wchodzisz w to?

Zarejestrujesz się tutaj https://szczesliwawbiznesie.pl/affiliate-home/affiliate-register/