7 SPOSOBÓW NA NOWYCH KLIENTÓW,

NA KTÓRE NIE WYDASZ ANI GROSZA

nie pozwól, żeby brak środków na reklamę ograniczał rozwój Twojej firmy

 

Potrzebujesz nowych klientów, a brakuje Ci środków na promocję i reklamę?

Nie szkodzi!

W tym krótkim video przedstawię Ci aż 7 pomysłów na to, jak dotrzeć do osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami i usługami nie wydając na to ani złotówki.

Budowanie biznesu, zwłaszcza, jeśli jesteś kobietą, niesie za sobą całe mnóstwo wyzwań. Jeśli chcesz, pomogę Ci znaleźć sposoby na to, żeby je pokonywać szybko i skutecznie.

 

 

Wierzę, że każdy zasługuje na to, żeby żyć tak, jak sobie wymarzył, dlatego stworzyłam bloga, podcast i grupę na Facebooku, gdzie pomagam przedsiębiorczym kobietom realizować biznesowe (i nie tylko  😉 ) plany i marzenia.

 

Chcesz jeszcze więcej darmowej wiedzy na temat budowania biznesu? 

 

Nie zapomnij o podaniu swojego maila – BIZNESOWE INSPIRACJE w zaledwie 10 dni pomogą Ci lepiej zarabiać w Twojej firmie.

Podobał Ci się ten materiał?

Sprawisz mi ogromną radość udostępniając dalej!

 

Jeśli chcesz więcej wartościowej, darmowej wiedzy biznesowej – dołącz do ponad 22 890 kobiet, które korzystają z mojego wsparcia w rozwijaniu swoich biznesów.

Zapisz się poniżej na 10-dniowy DARMOWY kurs email – BIZNESOWE INSPIRACJE- codziennie dostaniesz ode mnie jedną wskazówkę, dzięki której poprawisz coś w swojej firmie i będziesz zarabiać więcej.

Oszczędzisz mnóstwo czasu, bo za Ciebie pomyślę  nad rozwojem Twojego biznesu!

BIZNESOWE INSPIRACJE dostarczą Ci między innymi pomysłów na to…
  • Jak pracować bardziej wydajnie, kiedy nie masz nad głową szefa
  • Skąd brać nowych klientów
  • Jak sprawić, żeby klienci kupowali u Ciebie częściej
  • Jak sprawić, żeby polecali Cię innym
  • Jak podnieść ceny i nie stracić klientów
  • Jak zwiększyć zyski w małej firmie
  • Jak rozwijać biznes tak, żebyś miała też czas na inne rzeczy
  • Jak możesz zaadaptować strategie wielkich firm dla swojego małego biznesu

ZOBACZ, CO NAPISAŁY O INSPIRACJACH WŁAŚCICIELKI BIZNESÓW

Dagna! Dziękuję za codzienną dawkę motywacji. Bardzo żałuję, że dobiegła ona końca. Niezwykle była pomocna i nie raz dała przysłowiowego „kopniaka”, kiedy przychodziły gorsze momenty. Z niecierpliwością czekam na kolejny twój pomysł. Sposób w jaki działasz, systematyczność i zaangażowanie działają na mnie bardzo pozytywnie. Dziękuję, że jesteś.

Natalia

Czas biznesowych inspiracji zleciał tak szybko… Ale był to piękny czas, świetnie wykorzystany. Dziękuję Ci za wszystkie rady, dzięki Tobie uwierzyłam mocniej w siebie i w swoje umiejętności, nie boję się już dobrze siebie cenić. Moja praca jest teraz bardziej zorganizowana a ja mam powera do działania na maksa! Na pewno pozostanę z Tobą już na zawsze 🙂 Gorąco pozdrawiam i dziękuję za wszystkie wspaniałe rady! <3

Sandrine

Choć żyję i pracuję w niemal ciągłym biegu zawsze starałam się znaleźć czas na przeczytanie wiadomości od Ciebie. Zwykle wieczorem, rzadziej w ciągu dnia. Starałam się zastanowić czy to pasuje do mojego biznesu i zwykle stwierdzalam, że wskazówki są na tyle proste i uniwersalne że mogę je zastosować. Czasem oczywiście twoja „wskazówka” oznaczała całkowita zmianę strategii, jak np. strategia Błękitnego Oceanu. Myślę nad tym od dłuższego czasu i wprowadzenie tego nie trwa na pewno 1 dzień 🙂
Wiele twoich uwag potwierdziło moje codzienne obserwacje i przemyślenia. Większość była mi bliska. Niektórych jeszcze nie wprowadziłem, np tych dotyczących higieny pracy w domu i wiem, że zrobienie tego na pewno by mi pomogło. Sądzę że będę do nich wracać, podobnie jak do twojego bloga, który na prawdę polubiłam.

Alicja

Hej Dagna, mi także będzie smutno bez Twoich codziennych inspiracji. Uważam, że Twoje porady są bardzo cenne i do tego nieco inaczej podchodzisz do biznesu, co bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że znowu zorganizujesz podobną akcję. A może przynajmniej raz w tygodniu mi coś wyślesz? 🙂

Joanna

Szczęśliwe biznesowe inspiracje to strzał w dziesiątkę, szczególnie dla osób, które rozpoczynają swój biznes i są przytłoczone i zniechęcone ilością rzeczy, które muszą zrobić. Inspiracje podpowiadają codzienne małe kroczki, dzięki którym będziesz rozwijać swoją firmę. Świetna forma i super treści. Dziękuję baaardzo.

Kasia

 

Jeśli nie jesteś jeszcze w najfajniejszej biznesowej grupie na Facebooku, w której znajdziesz mnóstwo wiedzy, wsparcia, inspiracji oraz cudownych kobiet, które tak jak Ty chcą rozwijać swoje firmy w świetnym towarzystwie – dołącz koniecznie!

 

 

 

 

 

 

 

zarabiaj na pisaniu

zBLOGowani.pl