Mam na imię Dagna. Ale to już zapewne wiesz.

Na tym blogu pomagam kobietom realizować cele biznesowe i życiowe, odnaleźć idealną równowagę we wszystkich dziedzinach życia, oraz odnaleźć szczęście i wolność, po które nieśmiało chciały sięgnąć zaczynając własne biznesy.
Podpowiadam, jak w sprytny sposób poukładać życie i biznes, żeby znaleźć czas dla siebie i dla rodziny.
Doskonale wiem, jak to jest pracować 24/7. Jako lekarz, a jednocześnie mama, doskonale wiem jakie skutki niesie za sobą takie życie zarówno dla zdrowia, jak i dla rodziny.
Od ponad roku pracuję w domu, porzuciłam bezpieczną i pewną posadę na etacie, żeby żyć tak, jak chcę i spełniać swoje marzenia.
Chociaż moje wykształcenie ma niewiele wspólnego z biznesem, to gdzieś po cichu od zawsze zdobywałam wiedzę biznesową, do czego nie miałam odwagi przyznać się głośno. Dopiero niedawno dotarło do mnie, że to nie tędy droga. Odważyłam się na więcej, niż kiedyś wydawało mi się w ogóle możliwe i dzięki temu krok po kroku projektuję swoje życie zgodnie z tym, czego tak naprawdę zawsze chciałam. Oczywiście będę do tego namawiać także Ciebie.
Jeśli masz ochotę poprawić coś w swoim biznesie, nie gubiąc przy tym siebie i tego, co dla Ciebie najważniejsze, zrobię co w mojej mocy, żeby Ci to ułatwić i uprzyjemnić.

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent, polub moją stronę na Facebooku, dołącz do społeczności kobiet takich jak Ty – pragnących czegoś więcej.

Jeśli masz ochotę możesz już korzystać z pierwszego kursu online, który dla Ciebie przygotowałam, a lada moment udostępnię kolejne, tak żebyś mogła w maksymalnie wygodny sposób zdobywać wiedzę na temat rozwijania Twojego biznesu.

A z rzeczy bardziej osobistych, które być może Cię zupełnie nie zainteresują….
Znaczną część mojej pracy wciąż stanowi diagnostyka (oglądam pod mikroskopem przeróżne komórki).
Kiedy akurat nie oglądam komórek, zajmuję się pisaniem bloga.
Kiedy nie robię ani tego ani tego, tańczę tango albo uczę się hiszpańskiego.
No i w tak zwanym międzyczasie ćwiczę jogę i próbuję dotrzymać tempa mojej 7-letniej córce w jej przeróżnych ciekawych pomysłach (co niestety nie jest wcale takie proste).
Kiedy tylko mogę uczę czegoś nowego.
Jestem słodka…. dosłownie! Mam cukrzycę typu 1, co stawia przede mną mnóstwo dodatkowych codziennych wyzwań.
No i do tego wszystkiego staram się być tak dobrą mamą, jak tylko potrafię.